Yüksek üretim kapasitesi…

Çukurova İrmik A.Ş. gıda, başta olmak üzere; mısır unu, mısır irmiği ve mısır kepeği gibi ürünler için ham madde ve yem üretim tesisidir.

Teknolojiyi yakından takip ediyoruz…

Çukurova İrmik A.Ş. 13.000 m2 alan üzerine kurulmuş olup 1.000 m2 alan üzerinde 5 katlı olarak üretim alanı, 2000 m2 kapalı alanı, işletme binası ve iş güvenliği çerçevesinde sosyal alanları ile hizmet vermektedir.

Tarımsal faaliyetlerini Karaer ailesi bünyesinde büyüten ve 2009 yılında irmik, un, kepek vb. faaliyetine başlayan, her geçen gün üretim ve tedarik zinciri faaliyetlerini sürdürebilirlik çerçevesinde devam ettiren, ekonomiye katkı ve istihdam sağlamak için çaba sarf eden firmamız, bugün 48 ülkeye ihracat yapan, sektöründe lokomotif faaliyet gösteren, her geçen gün yeni ar-ge çalışmaları ile kendini geliştirmeyi planlayan, insan kaynaklarına ve yerli ham maddeye önem veren, ihracat odaklı çalışan, ülkemize değer katmak için var gücü ile çalışan, uluslararası standartlarda ve kapasitede üretim yapan entegre bir tesis haline gelmiştir.

Kaliteli ve güvenli üretim…

Çukurova İrmik A.Ş. “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi”, “ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi”, “FSSC 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi”, “NON-GMO”, “Helal Gıda” ve “KOSHER” belgelerine sahiptir. Ayrıca “OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi”, “ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi” gerekliliklerini yerine getiren Çukurova İrmik A.Ş. kalite yönetim anlayışı içinde çalışmalarını sürdürmektedir.